Office 365

Jako Office 365 se označují plány předplatného, které zahrnují přístup k aplikacím Office a další služby pro zvyšování produktivity poskytované přes internet (cloudové služby). Zahrnuje plány pro použití v domácnostech a firmách.

Ať pracujete ve svojí kanceláři nebo na cestách, získáte vám dobře známou a špičkovou sadu kancelářských nástrojů. Aplikace Office budou vždy v nejnovější verzi a umožní vám vytvářet, upravovat a sdílet obsah na počítači PC/Mac nebo na zařízeních se systémy iOS, Android™ nebo Windows se všemi uživateli v reálném čase.

Co získáte využíváním Office 365?

 • Nástroje pro profesionály
  Přidejte ke svému e-mailu podnikové úrovně adresu s názvem vaší firmy a rozšiřujte povědomí o značce. Propagujte svoji společnost pomocí marketingových materiálů, které si snadno upravíte přesně na míru. Buďte v lepším kontaktu se zákazníky a kolegy díky řadě komunikačních nástrojů od e-mailu a zasílání rychlých zpráv po sociální sítě a videokonference.
 • Nástroje pro týmovou práci

  S 1TB úložištěm pro každého uživatele budete mít spoustu místa pro všechny soubory. Soubory budete mít navíc uložené online, takže je můžete sdílet s lidmi ze společnosti nebo mimo ni, odkudkoli a kdykoli to budete potřebovat. S videokonferencemi ve vysokém rozlišení pro více účastníků, sdílením obsahu, sdílenými kalendáři a teamovým chatem budete moct pořád držet krok s týmem.

 • Snadné nastavení a práva

  Díky podrobným doprovodným materiálům můžete jednoduše nastavit uživatele a rychle začít používat služby. Do snadno ovladatelného centra pro správu, které spravuje všechny vaše služby, se dostanete odkudkoliv. Office 365 se vám postará o IT, takže vaše služby budou vždy funkční a aktuální.

 • Integrované zabezpečení

  Integrované zabezpečení, možnosti usnadňující dodržování předpisů a ochrana osobních údajů pomáhají udržet vaše data v bezpečí.
  Více informací k zabezpečení.

 • Vždy k vašim službám

  Vždycky budete mít finanční záruku na dostupnost 99,9 % doby.